Aktore femer per ni Film me metrazh gjat kinematografik

Nr. Referencës
RF136297
Titulli i njoftimit
Aktore femer per ni Film me metrazh gjat kinematografik
Përshkrim
Gigant Film Production Swiss kerkon ni Aktore kryesor per ni Film komedi me metrazh gjat kinematografik!
 
kriteret jan
- femer
- mbi moshese 22
-gjatsi mbi 160
- gjuhen shqipe
- pagesa 200mi lek (vjetra)ne dite(me eksperienc)
 
Gjithashtu kerkojm dhe 5 figuranta mashkell
-------Aplikoni ne facebook "Johna A. Mati (Casting)"------
 
pershendet Stafi
CV (Biografia)
informata nga John A. mati 
www.johnamati.ch

informata filmi
- 4 Days- Mystery Love
- Monsieur Brucco 1
- Monsieur Brucoo 2
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1343 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar () nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj