Administrator ne Rezidencen “Kodra e Diellit”

Nr. Referencës
RF580161
Titulli i njoftimit
Administrator ne Rezidencen “Kodra e Diellit”
Përshkrim
Administrator ne Rezidencen  “Kodra e Diellit”
 
Detyrat/ Pergjegjesite


Administratori duhet te nderrmarre kontrolle periodike per promblemet teknike dhe higjeno-sanitare, per gjendjen e prones e te objekteve ne bashkepronesi si sisteme ndricimi, ashensore, sistemet e mbrojtjes kundra zjarrit, pranine e insekteve dhe paraziteve dhe I veprimeve per te zhdukur demtimet e prones apo pranine e faktoreve qe mund te perbejne rrezik per epidemi dhe semundje te ndryshme. Te verifikoje dhe zgjidhe problemet dhe shqetesimet e ngritura nga departamenti i marketingut dhe ai inxhinierik. Te disiplinoje perdorimin e sendeve te perbashketa dhe cilesine e sherbimeve ne interest e perbashket, ne menyre qe te sigurohet perdorimi sa me I mire I mjediseve dhe sendeve te perbashketa. Te kryeje faturimin e sherbimeve te administrimit me korrektesi dhe pergjegjesi maksimale. Te kordinoje aktivitetet e ndertimit me ato te mirembajtjes.  Te kete aftesi te pergatise raporte ne baze te shenimeve ditore te problemeve dhe ta paraqese ate te eprori ne cdo kohe ne baze te kontrolleve qe kryen cdo dite per zbatimin e rregullave te bashkejeteses. Te menaxhoje e zgjidhe problemeve te ndryshme te dala gjate punes, si ato te marredhenieve mes klienteve ashtu dhe ato te mirembajtjes dhe te raportoje per cdo zgjidhje te dhene. Te zbatoje vendimet e marra nga kompania, te karakterit disiplinor per zbatimin dhe mirefunksionimin e cdo elementi te rregullores se administrimit te pjeseve ne bashkepronesi. Te kete njohuri dhe aftesi baze per zgjidhjen e problemeve elektrike e hidraulike si dhe cdo teme tjeter qe ka lidhje me mbarevajtjen e mirembajtjes

Kualifikime/ Kërkesa:
 
Te kete mbaruar arsimin e mesem. Perben avantazh Arsimi i Larte
Te kete te pakten 5 vjet eksperienca te ngjashme
Te njohe zonen te cilen do te administroje
Te kete aftesi te mira komunikative.
Te jete mbi 40 vjec

Te gjithe te interesuarit mund te derojne CV ne adresen e emailit info@agikons.com ose te aplikojne online ne adresen tone: www.agikons.com
Vëndndodhja
Adresa
Rruga: Kodra e Diellit
Kodi postar
Rruga: K
Informacione shtesë
Web-Faqja
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Votimi total: 1
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1683 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , Rruga: Kodra e Diellit, Rruga: K) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj