Kerkon punonjes per kohe te rregullt pune ne malin e zi

Nr. Referencës
RF979599
Titulli i njoftimit
Kerkon punonjes per kohe te rregullt pune ne malin e zi
Përshkrim
Kerkon punonjes per  kohe te rregullt pune ne malin e zi . Me dokumentacione te rregullta (Pra do te paisen me leje te rregtullta pune dhe qendrimi)
Kerkohen inxhiniera te kualifikuar ne fushe e instalimeve te CCTV , Alarmeve dhe Access Controle per objekte te medha si qendra tregtare,  Spitale etj, te njohin gjithashtu gjuhen italiane ose ate angleze.
Dergo cv ne info@elbhost.com ose per me shume detaje kontakto 0672832470
Gjendja
E re
Vëndndodhja
Vendi
Montenegro
Qarku
Tivat
Qyteti / Zona
Tivat
Adresa
Adresa
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 368 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Montenegro, Tivat, Tivat, Adresa) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj