Big Market Kërkon të punesojë Magazinier

Nr. Referencës
RF112687
Titulli i njoftimit
Big Market Kërkon të punesojë Magazinier
Përshkrim
Ofrojme:

Kontratë pune te Rregullt
Sigurime shoqerore dhe shëndetësore
Pagesë konkurruese
Bonuse në varësi të performances
Kushte te mira pune
Rritje e përfitimeve sipas vjetërsisë në punë
 
Kushtet:
 
Të kete experience mbi 2 vite pune ne fushen e magazinimit
Të jete ne moshen 25 – 40 vjec.
Të ketë përfunduar arsimin e larta
Të jetë i gatshëm të punojë me kohë të plotë.

Kontaktoni :ne formen kontaktuese .
Shko > NjoftuesiKontakto.
ose dergo cv ne : email big.albgroup@gmail.com
Gjendja
E re
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Elbasanit
Qyteti / Zona
Elbasan
Adresa
Elbasan
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Votimi total: 4
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2596 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Elbasanit, Elbasan, Elbasan) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj