Punesim ekonomiste

Nr. Referencës
RF516381
Titulli i njoftimit
Punesim ekonomiste
Përshkrim
Kerkoj te punesohem prane cdo njesie ekonomike si firma private, farmaci, lokale, karburante, bar-restorant apo cdo lloj biznesi tjeter per deklarimin on-line te librave te blerjes dhe shitjes, TVSH, listpagesa e punetoreve, bordero etj. Gjithashtu mund te kryej dhe cdo nevoje tjeter qe mund te kete firma. Njoh programin Financa 5 dhe Alpha Bussiness. Aktualisht jam ne mardhenie pune!
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2801 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj