Ofrohet vend pune Ekonomiste,Durres

Nr. Referencës
RF183697
Titulli i njoftimit
Ofrohet vend pune Ekonomiste,Durres
Përshkrim
Fabrika e letres dhe kartonit kerkon punonjes per departamentin i shitjes.

Kerkesat per keto pozicione jane:

- Diplomuar ne Fakultetin e Ekonomise ose Matematikes.
- Aftesi te mira komunikuese.
- Te zoteroje programet e paketes Microsoft Office (Word ,Excel ,Outlook)
- Mosha nga 25 - 35 vjec.
- Preferohen kantidatet te jene nga Durresi.
- Te zoteroje programet financiare.Te interesuarit jane te lutur te dergojne CV e tyre dhe leter interesi per kete pozicion pune ne:

info@edipack.al
edipack04@yahoo.com


Njoftim:Vetem personat e perzgjedhur do te njoftohen per interviste.
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 3923 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj