Jepet me qera objekti Sip 350m2 gjendet ne nje zone mjaft te mire

500.00 €
Nr. Referencës
RF918861
Titulli i njoftimit
Jepet me qera objekti Sip 350m2 gjendet ne nje zone mjaft te mire
Përshkrim
Jepet me qera objekti Sip 350m2 Kati 1 gjendet ne nje zone mjaft te mire .
Siperfaqja totale e objektit 1200m2  ka dhe nje zyre jashte saje.  cmim 500euro/muaj.

Adresda: Prane tregut Agro-Ushimor Elbasan.

Kontakto: +355 693746625
Gjendja
E re
Informacione shtesë
Numri i kateve
2
Banjo
1
Sipërfaqja
1200 Metra
Ndërtuar
2010
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Elbasanit
Qyteti / Zona
Elbasan
Adresa
Prane tregut Agro-Ushimor Elbasan
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 353 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Elbasanit, Elbasan, Prane tregut Agro-Ushimor Elbasan) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj