Vile 3 Katshe 600 m² 5000 Euro

5,000.00 €
Nr. Referencës
RF163129
Titulli i njoftimit
Vile 3 Katshe 600 m² 5000 Euro
Përshkrim
Tirane, jap me qira Vile 3 kat ne autostraden Tirane-Durres, ne Komunen Kashar. Vila ka siperfaqe totale trualli 600 m2 dhe eshte e organizuar ne 3 kat ku secili kat ka siperfaqe 220 m2 dhe ndodhet ne vijen e pare te rruges dytesore te autostrades. 
Ne katin perdhe ndodhet nje holl i madh me siperfaqe 280 m2 i cili sherben dhe per ambient pritje. 
Kati I me siperfaqe 220 m2 eshte i organizuar ne 3 zyra+ 3wc+ 1 Suite me Jakuzzi dhe vaske hidromasazh. 
Kati II me siperfaqe 220 m2 eshte i organizuar ne 3 dhoma+ 1wc+ 1 ambient gatimi+ 2 sallone+ 2 koridore. Vila ka oborr te gjelberuar dhe 2 pishina. Vila eshte totalisht e mobiluar. 
Cmimi 5000 Euro/muaj.
Gjendja
E re
Vëndndodhja
Adresa
tirane
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2045 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, tirane) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj