VILA “ALTINI” BORSH-SARANDE

2,500.00 Lek
Nr. Referencës
RF617964
Titulli i njoftimit
VILA “ALTINI” BORSH-SARANDE
Përshkrim
“VILA ALTINI”
BORSH-SARANDE
CEL: 066.60.999.90
066.35 066.35


Akomodim për cifte dhe familjarë në Borsh.
Mundësi akomodimi në Suita apo dhoma standarte tek “Vila Altini” duke nisur nga 2500L .


VILA “ALTINI”
BORSH-SARANDE

Ju ofron:

• Akomodim në dhoma standarte.
Dhomat janë të pajisura me pajisje elektroshtëpiake për të gatuar dhe ballkon me pamje nga deti.
Hapesire per familje deri ne 3 persona

 Cmimi : 2500L - 3500L.

• Akomodim në Suita (kati i II-të).
Nëse jeni familjarë, do të keni dy dhoma të ndara gjumi, njëra për ciftin dhe tjetra për fëmijët. Ambjenti i gatimit është më vete,me te gjitha pajisjet elektroshtepiake dhe me pamje nga deti.
Hapesire per familje deri ne 5 persona 

 Cmimi:3500L - 6000L

• Akomodim në katin e pare te viles.
Një ambjent me hapësirë të madhe për te pushuar ,i pajisur me të gjitha pajisjet elektroshtepiake nëse dëshironi të gatuani vetë.
• Apartament me 3 dhoma gjumi,2 banja,sonxhorno shume e madhe dhe ambjent komod shlodhes, veranda shume e madhe me pamje nga deti,mes pemeve frutore dhe gjelberimit fantastik.
Cmimi: 7000L - 10000L.

Nese keni pasjon zgaren ofrojme BARBIKJU dhe FURRE me dru,mes pemeve frutore dhe perimeve te mbjella ne bacen e viles.

Tel. : 0663506635

Cel. : 0666099990

e-mail vila_altini@yahoo.com
Gjendja
E re
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 4304 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Lek/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj