Shitet toka autostrada tr-dr.

800,000.00 €
Nr. Referencës
RF175774
Titulli i njoftimit
Shitet toka autostrada tr-dr.
Përshkrim
Zona/Rruga : AUTOSTRADA TIRANE-DURRES

Prona eshte ne vijen e pare afer qendres tregtare City Park. Ajo eshte e ndare me dy certifikata pronesie e para eshte 2610m² dhe e dyta eshte 1093m².

Mbi kete prone jane keto ndertime:

1- Ne trruallin 2610m²:
Nje kapanon 310m² (Me hipotek)
Zyra dy kateshe ne krah te kapanonit 90m² qe eshte ndertuar me panele dhe sanduic.
Nje ndertese tre kateshe 294m² me leje ndertimi dhe e ndertuar me tulla dhe beton.

2- Ne trrualin 1093m²:
Ky trruall eshte teresisht i mbuluar me panele dhe sanduic dhe eshte funksionale per magazine.

Me poshte do te shikoni opsionet e shitjes:

1- Trruall 2610m² + trruall 1093m² = 3703m² toke me nje siperfaqe ndertimi prej 1787m². E gjitha vetem per 800.000 Euro.

2- Vetem kapanoni 310m² + zyren dy kateshe 90m² dhe 100m² trruall rreth tij per vetem 250.000 Euro.

3- Kapanoni 310m² + zyren dy kateshe 90m² por me 1000m² trruall rreth tij per vetem 450.000 Euro.

4- Kapanoni 1093m² + ndertimi 3 katesh 294m² + 2000m² trruall mund te jet e juaja per vetem 650.000 Euro.

5- Kapanoni 1093m² + 294m² ndertesa tre kateshe duke i lene rrugen hyrese me pak trruall para zyrave e kapanonit, te gjitha sebashku rreth 500m² mund ta merrni per vetem 500.000 Euro.

NA KONTAKTONI : 0684044520

Theksojme se prona ka deklarata per ndertime kallkane me fqinjet, me uje e drita, e rrethuar dhe e shtruar.

KUJDES TE GJITHA CMIMET JANE TE DISKUTUESHME.

Auto strada tirane-durres afer citypark.
Gjendja
E re
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Vore
Adresa
Tirane
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2284 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Vore, Tirane) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj