super okazion!shtepi me qera per studente (F)

300.00 €
Nr. Referencës
RF185451
Titulli i njoftimit
super okazion!shtepi me qera per studente (F)
Përshkrim
Super okazion! prane Universiteti Europian,jepet shtepi me qera 70m2,e gjithqa e kompletuar,2+1 per ,3 vajza studente.
Shtepia eshte prane rruges kryesore,kati i pare i nje shtepie 2 kateshe,e gjitha e kompletuar,dhome gjumi me tre shtreter ,dollap rrobash dhe bibloteke,kuzhine e gjitha e kompletuar,me tualet te bollshem me vaske dhe dush,lavatrice,TV plazma,wirles dhe internet kabllor.
 
per me teper info kontakto ne :
0697550455
 
06820 05250
 
0699206320
 
Gjendja
E përdorur
Informacione shtesë
Numri i kateve
1
Karakteristikat e pronës
 • Depo / Bodrum
 • Vaske
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Garazh
 • Ashensor
 • Pishinë
 • Dhome Ndenje
 • Sistem ngrohje
 • Telefon fiks
 • Sistem Alarmi
 • Kopësht
 • Pllake/Parket
 • i/e mobiluar
Dhoma gjumi
1
Banjo
1
Sipërfaqja
70 Metra
Ndërtuar
2001
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
21 Dhjetori
Adresa
PRANE UNIVERSITETIT EUROPIAN
Kodi postar
1001
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Votimi total: 3
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 719 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, 21 Dhjetori, PRANE UNIVERSITETIT EUROPIAN, 1001) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj