Me qera shtepi 300 m² 5.000 Leke/nata (Voskopoje)

5,000.00 Lek
Nr. Referencës
RF198057
Titulli i njoftimit
Me qera shtepi 300 m² 5.000 Leke/nata (Voskopoje)
Përshkrim
Jepet me qera ditore dhe me shume, vile 2-kateshe, me 3 dhoma gjumi e mobiluar me te gjitha kushtet.
Ndodhet ne fshatin turistik Voskopoje.

cmimi : 1 nate 5000 leke/nata

2 deri 7 nete 4000 leke/ nata

mbi 7 nete 3000 leke/nata

Per cdo informacion te metejshem kontakto:
cel: 067 2044142
email: albinfoagjensia@yahoo.com
Gjendja
E përdorur
Formular prenontimi
Njesia kohore
Në ditë
Vëndndodhja
Adresa
Voskopoje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 4692 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Lek/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , Voskopoje) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj