Jap me qera shtepi 60 m² 2.000 leke / nata

2,000.00 Lek
Nr. Referencës
RF609372
Titulli i njoftimit
Jap me qera shtepi 60 m² 2.000 leke / nata
Përshkrim
Zona/Rruga : ISLAM DANI

Leshohet nje shtepi ne katin e dyte 60 m2 [2 Dhoma] . Nje dhome gjumi + kuzhine + ballkon + banje . Uje,Drita,Internet + TV + Frigorifer + Sobe Gatimi, Parking 24 Ore . Eshte ideale per nje familje me 4 persona. 

Jeni te mirepritur ne cdo kohe te na kontaktoni.

vod.club. +355 (0)695116808
Gjendja
E re
Vëndndodhja
Adresa
ISLAM DANI
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 3632 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Lek/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , ISLAM DANI) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj