Banesa me qera

16.00 €
Nr. Referencës
RF209259
Titulli i njoftimit
Banesa me qera
Përshkrim
Qyteti............:Golem Durrës

PRANE STACIONIT TRENIT GOLEM DURRES 200 mt NGA AUTOSTRADA DHE 100 mt NGA PISHAT (nga ana e detit) NDODHET VILA "GUDISI" 2 KATESHE.KA NE DISPOZICION PER PUSHUESIT TE TE GJITHA STINEVE, 10 DHOMA TE KOMPLETUARA SI ME POSHTE:CDO DHOME KA BANJO,KREVAT DOPIO,KREVAT TEKE,KREVAT 2 KATE.TELEVIZOR,FRIGORIFER,GUZHINE GATIMI E KOMPLETUAR,UJE (i ngrohte dhe i ftohte)24 ORE.KEND LOJNASH,PARKIM MAKINASH,VEND CLODHES ETJE....
NE TE DO TE GJENI QETESI APSOLUTE,GARANZI,SIGURI,SHERBIM TE KULTURUAR. PER HOLLESI TE METEJSHME KONTATONI NE

jeni te pirpritur FALEMINDERIT......

Cel. : 00355/682187294.
TEL.00355/682187294
Gjendja
E përdorur
Vëndndodhja
Adresa
golem
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 3194 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , golem) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj