Jepet me qera ambjent dy kate ne Lagjen Zguraj, Kavaje. 

Nr. Referencës
RF562033
Titulli i njoftimit
Jepet me qera ambjent dy kate ne Lagjen Zguraj, Kavaje. 
Përshkrim
Jepet me qera ambjent dy kate ne Lagjen Zguraj, Kavaje. 
Kati i pare (perdhe) ka nje siperfaqe 208m2 ndersa kati i dyte ndertim 131m2. Ambjentet jepen edhe vec e vec, pasi kati i dyte ndertim ka akses edhe me vete. Ambjenti ka funksionuar si supermarket per 10vjet, ka ndricim dhe rifinitura bashkekohore. Objekti ku ndodhet ambjenti pozicionohet ne kryqezimin e rruges "Taulantia" me rrugen "Mehmet Babamusta", ne nje distance rreth 300m ne perendim te qendres se Kavajes dhe rreth 50m ne Jug te ish Axhensise.
CMIMI I NEGOCIUESHEM. 
Tel: 067 23 15 925
       069 53 59 106
Gjendja
E re
Informacione shtesë
Numri i kateve
2
Karakteristikat e pronës
 • Depo / Bodrum
 • Vaske
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Garazh
 • Ashensor
 • Pishinë
 • Dhome Ndenje
 • Sistem ngrohje
 • Telefon fiks
 • Sistem Alarmi
 • Kopësht
 • Pllake/Parket
 • i/e mobiluar
Sipërfaqja
339 Metra
Banjo
2
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 255 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar () nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj