Shiten apartamente 1+1,2+1,3+1 Kopeshti Botanik

300.00 €
Nr. Referencës
RF164114
Titulli i njoftimit
Shiten apartamente 1+1,2+1,3+1 Kopeshti Botanik
Përshkrim
Shiten apartamente 1+1, 2+1 dhe 3+1 ne zonen e Kopeshtit Botanik, ne nje rezidence fare prane Xhamise.
Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te banimit ne kryeqytet pasi lagjia eshte e mrekullueshme,
e sigurt, e qete dhe me ambjente te per perbashketa te pastra dhe te kuruara.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte dhe eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi,
nje sallon i madh me gatim te vecuar, dy tualete me dritare dhe ballkon.
Shtepia ka pamje nga Liqeni Artificial.Ndodhet pak minuta larg Liqenit.

Kontakto:0692244800
Gjendja
E re
Informacione shtesë
Karakteristikat e pronës
 • Depo / Bodrum
 • Vaske
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Garazh
 • Ashensor
 • Pishinë
 • Dhome Ndenje
 • Sistem ngrohje
 • Telefon fiks
 • Sistem Alarmi
 • Kopësht
 • Pllake/Parket
 • i/e mobiluar
Dhoma gjumi
2
Banjo
1
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Adresa
Ferit Xhajko
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 425 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Ferit Xhajko) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj