Me qera apartament 60 m²(Mali i Robit)

10.00 €
Nr. Referencës
RF140287
Titulli i njoftimit
Me qera apartament 60 m²(Mali i Robit)
Përshkrim
Zona/Rruga : Mali i Robit (Golem) DURRES 

JAP ME QERA PER SEZONIN E PLAZHIT APARTAMENT 1+1 KATI I TRETE 
ME DHOME GJUMI,SALLON DHE DHOM GATIMI,BANJE,BALLKON I KOMPLETUAR EDHE ME DIGITALB SATELITOR ME KARTE TE VLEFSHME.
APARTAMENTI ESHTE NE NJE AMBIENT TE QETE PA PROBLEME PARKIMI.
NGA DETI LARG 3 MINUTA.E PERSHTATSHME PER 7 PERSONA 5 TE RRITUR DHE DY FEMIJE DERI 15 VJEC.

CMIMI.

SHTATORI 20,000 LEKE 15 DITESHI OSE 10 EUR NATA 
KUR KERKESAT JANE PER 2 DERI 3 NETE JEPET ME 20 EUR NATA 

JU LUTEM TELEFONONI NE NR.
cel:+355682078211
Cel: +355682078211
Gjendja
E përdorur
Vëndndodhja
Adresa
Golem
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 6106 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , Golem) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj