Jepet me qira apartament 1+1 ne zonen e Ali Demit, prane OSSHE

310.00 €
Nr. Referencës
RF116217
Titulli i njoftimit
Jepet me qira apartament 1+1 ne zonen e Ali Demit, prane OSSHE
Përshkrim
Jepet me qira apartament 1+1 ne zonen e Ali Demit, prane OSSHE dhe UKT.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert (4) te nje pallati te ri me dy ashensore dhe ka orientim jug-lindje.
Organizohet ne nje dhome gjumi, nje sallon me gatim dhe nje tualet.Jepet me qira i mobiluar.
Per me shume info ose per nje vizite ne prone na kontaktoni ne nr e tel:0692244800
Gjendja
E re
Informacione shtesë
Numri i kateve
4
Karakteristikat e pronës
 • Depo / Bodrum
 • Vaske
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Garazh
 • Ashensor
 • Pishinë
 • Dhome Ndenje
 • Sistem ngrohje
 • Telefon fiks
 • Sistem Alarmi
 • Kopësht
 • Pllake/Parket
 • i/e mobiluar
Dhoma gjumi
1
Banjo
1
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Ali Demi
Adresa
Adresa
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 401 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Ali Demi, Adresa) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj