Jepet me qera apartament 2+1 i kompletuar per familjare

22,000.00 Lek
Nr. Referencës
RF179383
Titulli i njoftimit
Jepet me qera apartament 2+1 i kompletuar per familjare
Përshkrim
Jepet me qira apartament 2+1 i kompletuar per familjare
- 80 m2
- kati 5
- me ashensor
- qeraja 220 mije leke
- Adresa: Rr. "3 Deshmoret" Yzberisht, Tiranë
- Kontakto ne nr e tel 069 638 0212
Gjendja
E re
Informacione shtesë
Numri i kateve
5
Karakteristikat e pronës
 • Depo / Bodrum
 • Vaske
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Garazh
 • Ashensor
 • Pishinë
 • Dhome Ndenje
 • Sistem ngrohje
 • Telefon fiks
 • Sistem Alarmi
 • Kopësht
 • Pllake/Parket
 • i/e mobiluar
Dhoma gjumi
2
Banjo
1
Sipërfaqja
80 Metra
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Yzberisht 1
Adresa
Yzberisht
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 819 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Lek/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Yzberisht 1, Yzberisht) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj