JEPET ME QERA

450.00 $
Nr. Referencës
RF164676
Titulli i njoftimit
JEPET ME QERA
Përshkrim
JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1 KATI I 10 NDERTIM I RI BOSH KA VETEM GUZHIN KONDISIONIM
 I PERSHTATSHEM PER CFRE DO LLOI ZYRE ORINTIM IDEAL ME DIELL PAMJE FANTASTIKE E TIRANES ME BALLKON PAMJE NG ABULEVARDI CMIMI 450 EUR ME TAKS 400 EUR PA TAKS LIDHET KONTRATA ME AFTE
NE BAZE T EKERKESE NG AI INTERESUARI E LIRE DT 20 DHJETOR MUNDE TE SHIFET NE CDO KOHE


PER CDO INFORMACION KONTAKTONI
CL 0692107238
Gjendja
E përdorur
Informacione shtesë
Dhoma gjumi
3
Banjo
2
Sipërfaqja
150 Metra
Ndërtuar
2007
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Komuna e Parisit
Adresa
GJERGJ FISHTA
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1477 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
$/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Komuna e Parisit, GJERGJ FISHTA) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj