Apartamente me siperfaqe 50m2 +40 m2 + Ballkon

20.00 €
Nr. Referencës
RF458176
Titulli i njoftimit
Apartamente me siperfaqe 50m2 +40 m2 + Ballkon
Përshkrim
Apartamentet ndodhen ne katin e siperm te pallatit dhe kane nje siperfaqe te madhe verande qe ju siguron nje pamje vertet mahnitese,mund te shijoni peisazhin malor dhe ate bregdetar njekohesisht.
 
Apartamentet jane te sapo mobiluar dhe ju sigurojne qendrim teper komod.
Cdo apartament eshte i paisur me kondicioner,lavatrice e cdo gje qe ju nevojitet dhe ka nje kapacitet deri ne 4 Persona. 
Vendndodhja ne nje zone te banuar ju ofron mundesine te keni fare prane te gjitha sherbimet qe ju nevojiten(supermarkete,bar,post,exchange,farmaci ,restorante etj)
 
Pallati eshte i paisur me ashensor ne dispozicion 24 ore.Furnizimi me energji dhe uje gjithashtu 24ore. 
Te gjitha keto ju ofrohen fare prane plazheve te bukur si ai i Orikumit dhe plazheve te Rradhimes.
 
 
Cmimet : 
20 euro/nate 
 
Per cdo pyetje apo deshire tuajen ju lutemi te na kontaktoni si me poshte :
 
Kontakt : +355 (0)695688099 , +355 (0)696670546 
Email : arto891@web.de
Gjendja
E përdorur
Vëndndodhja
Adresa
Orikum
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2943 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , Orikum) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj