Apartamente 1+1+veranda 75 m²

25.00 €
Nr. Referencës
RF142131
Titulli i njoftimit
Apartamente 1+1+veranda 75 m²
Përshkrim
Zona/Rruga :Ne krah te Pallatit Brigadave 15 m nga rrethrrotullimi 

Apartamente ne ambient rezidencial ne vila dykateshe. Ndodhet afer Tiranes 1.5 km larg Ambasades Amerikane ne drejtim Elbasan tek rrethrrotullimi i Sanatoriumit drejtim djathtas 15 ml. Apartamentet jane 1+1+veranda 75 m², me ambient gatimi dhe frigorifer. Sherbim dhome i perditshem dhe larje rrobash personale ne lavanteri. Ambient i gjelberuar me parkim dhe i ruajtur. TV, AC, Akses ne internet. Energji elektrike dhe uji gjithashtu te perfshire ne çmim. Ju paguani vetem çmimin duke filluar nga 390 € / muaj.

Gjithashtu apartamentet jepen dhe me afate me te shkurtera duke filluar nga 25 €/ dite

Per informacione te metejshme kontakto e-mail factory.outlet.tirana@gmail.com 
Tel 00355 4 2467685, Mobile 00355 664097999; 664098999

Tel. : 2467685

Cel. : 0664097999
Gjendja
E përdorur
Vëndndodhja
Adresa
Ne krah te Pallatit Brigadave 15 m nga rrethrrotullimi
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2331 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , Ne krah te Pallatit Brigadave 15 m nga rrethrrotullimi) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj