Apartament me qira. Ne qender te Tiranes.

200.00 €
Nr. Referencës
RF144728
Titulli i njoftimit
Apartament me qira. Ne qender te Tiranes.
Përshkrim
Apartament per shitje me 3 dhoma gjum Apartamenti pozicionohet ne qender te qytetit, fare prane unazes se vogel c'ka sjelle lirshmeri ne lidhjen e tij me cdo pike tjeter ne qytet. Ka planimetri shume te mire, siperfaqe te rregullta dhe te shfrytezushme (pa humbje ),ndricim shume i mire, tualet me dritare dhe per me teper cmime qe nuk gjendet ne zone, prane Ministris se Jashtme. Cmimi 200 euro/muaj.
Gjendja
E re
Informacione shtesë
Numri i kateve
7
Karakteristikat e pronës
 • Depo / Bodrum
 • Vaske
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Garazh
 • Ashensor
 • Pishinë
 • Dhome Ndenje
 • Sistem ngrohje
 • Telefon fiks
 • Sistem Alarmi
 • Kopësht
 • Pllake/Parket
 • i/e mobiluar
Dhoma gjumi
3
Banjo
1
Sipërfaqja
98 Metra
Ndërtuar
2000
Vëndndodhja
Adresa
Bulevardi Zhan D'Ark.
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1690 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Bulevardi Zhan D\'Ark.) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj