Apartament 2+1 Kati 1, 120 m² 30.000 Leke

30,000.00 Lek
Nr. Referencës
RF132891
Titulli i njoftimit
Apartament 2+1 Kati 1, 120 m² 30.000 Leke
Përshkrim
Zona/Rruga : Rr e Kavajes, mbrapa elektroshtepiake GLOBE
 
Jap me qera katin e pare te nje vile 3-kateshe, apartamenti eshte 2+1, 120 m2, eshte i mobiluar me te gjitha pajisjet, me verande dhe lulishte ne oborr, uje 24 ore. Shtepia ndodhet ne Rr e kavajes, 50 m mbrapa elektroshtepiake GLOBE.
 
Cel. : 068 30 71 720
Gjendja
E përdorur
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 3374 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Lek/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj