Apartament 2+1+BLK Kati 4, 102 m² 500 Euro (Rruga

500.00 €
Nr. Referencës
RF213805
Titulli i njoftimit
Apartament 2+1+BLK Kati 4, 102 m² 500 Euro (Rruga
Përshkrim
Zona/Rruga : Rruga Perlat Rexhepi (pranë Librit Universitar)

Apartament me qira, 2+1+2 ballkone + garazh, 102 m², krejtësisht i mobiluar, kuzhinë gatimi, frigorifer, lavatriçe, me kondicioner në çdo dhomë. 
Adresa: Rruga Perlat Rexhepi (pranë Librit Universitar),Tiranë 
Çmimi: €500/muaj. 
Tel: +355692043303.

Flat for rent, 2+1+ balcony + car parking, 102 m², fully furnished, kitchen, fridge, washing machine, every room air conditioned. 
Address: Rruga Perlat Rexhepi (near the Block, Libri Universitar), Tirana. 
Rent: €500/month. 
Tel: +355692043303.

Cel. : +355692043303
Gjendja
E përdorur
Vëndndodhja
Adresa
tirane
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1878 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, tirane) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj