Shitet Kapanon ne Prush, Vaqarr

750,000.00 €
Nr. Referencës
RF182888
Titulli i njoftimit
Shitet Kapanon ne Prush, Vaqarr
Përshkrim
Shoqëri me përgjegjësi të kufizuar Shqiptare (por me pronarë Italianë) shet Aksionet e saj, rrjedhimisht dhe një kapanon për përdorim industrial dhe komencial, konstruksion i ri (Maj 2014) me vendndodhje në Prush të komunës Vaqarr, Tirane.
Kapanoni ka përmasat 15x30  dhe disponon në total një hapësirë prej 1.350 m2 në tre katet e saj, 450 m2 për çdo kat.
Gjithashtu, në brendësi, përmban dhe një apartament me tre dhoma 65 m2 + 1 tualet, dhe hapesirë toke e zbuluar me siperfaqe 1200 m2.
Tjetër avantazh përbën dhe infrastruktura rrugore  e ndërtuar se fundmi, që lidh Prush-in me autostrandën Tiranë - Durrës, siç shihet dhe në foto.
E përkryer për sipërmarresit e huaj që duan të zhvendosin aktivitetin e tyre në Shqipëri.
Çmimi €750.000,00
Kontaktoni: 0683243428      x-1@mutuotuo.it
https://docs.google.com/file/d/0B7sCd3MUSP5NeC13WHVSb001R1U/


Gjendja
E re
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2429 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj