Tirane, shes Vile 3 Katshe 100 m² 90.000 Euro (Xhamlliku) ose kembehet me 3+1

90,000.00 €
Nr. Referencës
RF186508
Titulli i njoftimit
Tirane, shes Vile 3 Katshe 100 m² 90.000 Euro (Xhamlliku) ose kembehet me 3+1
Përshkrim
Tek xhamlliku shitet vile 3-katshe,Kati i 1 eshte 2+1 70 m2 + 30 m2 oborr.Kati i dyte eshte 1+1 60 m2 + varande 30 m2.Kati i 3 eshte 1+1+ballkon 60 m2, me me tapi te rregullt, ose kembehet me nje apartament 3+1 pallate i ri.Shitet Cmimi 90.000 Euro.
Cel. : 0682322115
Gjendja
E re
Informacione shtesë
Numri i kateve
3
Karakteristikat e pronës
 • Depo / Bodrum
 • Vaske
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Garazh
 • Ashensor
 • Pishinë
 • Dhome Ndenje
 • Sistem ngrohje
 • Telefon fiks
 • Sistem Alarmi
 • Kopësht
 • Pllake/Parket
 • i/e mobiluar
Dhoma gjumi
4
Banjo
4
Sipërfaqja
300 Metra
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1484 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj