Shtepi vile 3 kate 900m2

79,000.00 €
Nr. Referencës
RF196117
Titulli i njoftimit
Shtepi vile 3 kate 900m2
Përshkrim
Zona/Rruga : SHKALLNUR-PLEPA 10min..nga qendra durres.
Objekti ndodhet perball ish spitalit te kockave plepa shkallnur.
ka pamje nga deti ,ndertim cilsor e modern, projektuar me sistem ngrohje e shum gjera cilsore. 90% e perfunduar.kemi 3kate, 1 nentok garazh+ kantin,dhe dy kate siper me nje verand te bukur me pamje nga perendimi deti.pjesa tjeter qe nuk eshte e zene nga ndertimi eshte kopesht ,baçe e mbjellur me peme te ndryshme .cmimi nen kosto (arsye emigrim).do ngeleni te kenaqur cilesi+cmim.79,000EURO disk..E-MAIL GONI771@HOTMAIL.IT 
LEGJENDA:KATI PARE- GUZHIN SOGIORNO,DHOM GJUMI,BANJO,KORRIDOR.GARAZH+KANTIN (DEPO)
KATI DYTE-VERAND,KORRIDOR,DHOMA GJUMI 3 KU NJERA ME BANJO,GUZHIN SOGIORNO,BANJO SHERBIMI,2BALLKONE,SHKALLE E BRENDESHME.
KATI TRETE:KORRIDOR,DHOME GJUMI,BANJO,GUZHINE SOGIORNO,2 BALLKONE,VERANDE E HAPUR E MADHE. 
SIPERFAQE TOTALE 900M2
SIP..NDERTIMI 130m KATROR X 3 KATE

CERTIFIKAT PRONSIE


durres.goni771@hotmail.it

Tel. : 00393281784995 IT

Cel. : 693863809 AL
Gjendja
E përdorur
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 5615 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj