Shitet Objekt 2 katesh ne Don Bosko

30,000,000.00 Lek
Nr. Referencës
RF172933
Titulli i njoftimit
Shitet Objekt 2 katesh ne Don Bosko
Përshkrim
Shitet objekt 2 katesh ne zonen e Don Boskos, perballe pallateve te Arabit. Objekti ka nje oborr prej 50m2, vendparkim i siguruar. Siperfaqja e banimit eshte 92m2 ndersa siperfaqja totale eshte 150m2.
Objekti eshte ne proces hipotekimi. Cmimi eshte i diskutueshem. 
Per me shume informacion kontaktoni Nr: 069 37 47 971
Gjendja
E re
Informacione shtesë
Numri i kateve
2
Sipërfaqja
242 Metra
Vëndndodhja
Adresa
Ne Don Bosko,perballe pallateve te Arabit
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1339 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Lek/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , Ne Don Bosko,perballe pallateve te Arabit) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj