Vlore, prane shkolles se Marines, shitet lokal 91.5 m2, k.2, rruge kryesore, i hipotekuar

Nr. Referencës
RF214046
Titulli i njoftimit
Vlore, prane shkolles se Marines, shitet lokal 91.5 m2, k.2, rruge kryesore, i hipotekuar
Përshkrim
Vlore, prane shkolles se Marines, buze rruges kryesore Uji i Ftohte - qender, shitet ambient tregetar 91.5 m2, i pozicionuar ne katin e dyte, me pamje nga rruga kryesore dhe deti Jon.

Ambienti eshte i pershtatshem per lokal, bar, restorant, dyqan pasi pozicionohet ne nje zone teper te frekuentuar dhe panoramike.

Ambienti eshte i pajisur me Certifikaten e Pronesise dhe ofrohet me nje cmim okazion!!!

Per me shume: +355 68 20 56 356 ose ne e-mail: imobiliare@pespagroup.com
Gjendja
E re
Vëndndodhja
Adresa
prane shkolles se Marines
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2393 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , prane shkolles se Marines) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj