SHITET DYQANI me sip 66m2 me hipoteke

Nr. Referencës
RF151374
Titulli i njoftimit
SHITET DYQANI me sip 66m2 me hipoteke
Përshkrim
SHITET DYQANI me sip 66m2 me hipoteke  Dyqani ndodhet Perballe stadiumit Elbasan Arena

Kontakto: +355684563121,
Gjendja
E re
Informacione shtesë
Numri i kateve
1
Banjo
1
Sipërfaqja
66 Metra
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qyteti / Zona
Elbasan
Adresa
Elbasan Arena, Rruga Besim Qorri, Elbasan, Shqipëria
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1374 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Elbasan, Elbasan Arena, Rruga Besim Qorri, Elbasan, Shqipëria) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj