shitet dyqani 75 metra katrore

80,000.00 $
Nr. Referencës
RF133785
Titulli i njoftimit
shitet dyqani 75 metra katrore
Përshkrim
Shitet dyqani ne qytetin e Elbasanit,ne lagjen 11 Nentori ne rrugen Haxhi curri.. Dyqani eshte 75metra katror.....Ky dyqan eshte i ri,sapo i rregulluar dhe i lyer. Per informacione te tjera me te sakta kontaktoni ne numrin e celularit : 0694107661 
Gjendja
E re
Informacione shtesë
Numri i kateve
1
Sipërfaqja
75 Metra
Ndërtuar
2015
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Votimi total: 1
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1847 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
$/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj