shitet dyqan

80,000.00 €
Nr. Referencës
RF176884
Titulli i njoftimit
shitet dyqan
Përshkrim
tirane,rruga 'komuna e parisit' prane pallatit te sigmes,shitet dyqan 72 m,me banjo,telefon,trefazor,me 2 dyer.aktualisht perdoret per mobilje me porosi.i pershtatshem per : mobileri,dyeralumini,punishte pastash,rrobaqepsi,magazine,pastrim kimik etj.
Gjendja
E re
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Komuna e Parisit
Adresa
rruga komuna e parisit
Kodi postar
1016
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1794 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Komuna e Parisit, rruga komuna e parisit, 1016) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj