Dyqan

56,000.00 €
Nr. Referencës
RF117794
Titulli i njoftimit
Dyqan
Përshkrim
Shes nje dyqan me hipotek prane hotel Blearti dhe Hotel Besnai prane Shkembit te Kavajes. Dyqani eshte 70 m2. Ai gjendet 10 metra nga buza e detit dhe ne buze te rruges kryesore qe lidh brezin e pare pas reres. Dyqani eshte i hipotekuar dhe ka sherbyer me pare si Fast food, me pas si farmaci dhe momentalisht eshte e lire. Ajo mund te pershtatet per banim dhe dyqan. Dyqani shitet 50% (800 Euro m)te vleres se blere, pasi kam arsye te forta financiare qe me deturojne shitjen. Ose jepet me qera per 10 vjete.Kontaktoni ne email:kkorro@gmail.com ose ne telefon +355663307007
Gjendja
E re
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Durresit
Qyteti / Zona
Durrës
Adresa
Shkembi i Kavajes Durres
Kodi postar
1017
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1849 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Durresit, Durrës, Shkembi i Kavajes Durres, 1017) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj