Truall ne shitje ne afersi te zones Kune-Shengjin

Nr. Referencës
RF892480
Titulli i njoftimit
Truall ne shitje ne afersi te zones Kune-Shengjin
Përshkrim
Shitet toke ne afersi te zones Kune-Shengjin. Toka eshte e pajisur me dokumentacion te plote dhe ka nje siperfaqe prej 7000 meter katror. Ndodhet 400 meter larg detit dhe ne afersi prej 250 meter me kompleks Antag. 
Te interesuarit jane te lutur te kontaktojne ne numrat e meposhtem:
0682394080
0696114938
Gjendja
E re
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Lezhes
Qyteti / Zona
Lezhë
Adresa
Shengjin
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2274 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Lezhes, Lezhë, Shengjin) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj