Toke Okazion, shes 1.500 m² , 24 Euro/m² (Gjiri i Lalezit)

24.00 €
Nr. Referencës
RF109158
Titulli i njoftimit
Toke Okazion, shes 1.500 m² , 24 Euro/m² (Gjiri i Lalezit)
Përshkrim
Tek Gjiri i Lalezit shes toke are me siperfaqe 1500 m2 (40m x 37,5m) Toka eshte vije ajrore prapa Kompleksit Lura tek Gjiri i Lalezit (kerkoni Rrotulla/tek Google Map) Toka eshte me Hipoteke dhe jam pronar i vetem (e rrethuar, drita uje ne afersi) . Ndodhet buze rruges ne are...fqinjet jane doktor...

Cmimi 24 Euro/m2, i diskutueshem

Vendndodhja e shenuar me ngjyre te verdhe ne foto/harta

Per me teper mos ngurroni te me kontaktoni


067 25 29 262

Ju faleminderit
Gjendja
E re
Informacione shtesë
Sipërfaqja
1500 Metra
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Adresa
Gjiri i Lalzit
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1486 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Gjiri i Lalzit) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj