Shitet truall tek pallati i sportit Asllan Rusi

643,500.00 €
Nr. Referencës
RF188767
Titulli i njoftimit
Shitet truall tek pallati i sportit Asllan Rusi
Përshkrim
Shitet truall banimi mbrapa pallatit te sportit 'Asllan Rusi'. Siperfaqja totale eshte 429 m2 me dokumentacion te rregullt. Cmimi eshte i diskutueshem. Per me teper informacion kontaktoni nr: 069 37 47 971
Gjendja
E përdorur
Informacione shtesë
Sipërfaqja
429 Metra
Vëndndodhja
Adresa
Mbrapa pallatit te sportit 'Asllan Rusi'
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1278 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , Mbrapa pallatit te sportit \'Asllan Rusi\') nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj