Shitet Toka 11000m2

10.00 €
Nr. Referencës
RF159160
Titulli i njoftimit
Shitet Toka 11000m2
Përshkrim
Kjo tokë ndodhet 4 km larg bregdetit, gjithashtu eshte 2 km afër Apollonis, Muzeut Arkologjik Fier. Sipërfaqja të cilen eshte në shitje po i paraqes me poshte:
1)Toka me sipërfaqe 11000 m2 kushton 25 Euro m2 Cmimi i diskutueshem. Ne krye te tokes ndodhet rrethrrutullimi qe lidh Detin dhe Muzeun  Arkologjik te Apollonis.
Janë me çertifikata pronësie të rregullta
agustinmiraka@hotmail.com
Nëse jeni të interesuar kontaktoni:
Cel 0682666140  +355672263375


Me respekt
Agustin Miraka
Gjendja
E përdorur
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Fierit
Adresa
Apolloni, Muzeu Arkologjik
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2131 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Fierit, Apolloni, Muzeu Arkologjik) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj