Shiten ullinjë

10,000,000.00 Lek
Nr. Referencës
RF184731
Titulli i njoftimit
Shiten ullinjë
Përshkrim
Shiten 27 rrënjë ullinjë në prodhim, të mbjell në vitin 1960. Ndodhen në një sipërfaqe toke prej 2500 m2.
dhe janë vetëm për prodhim vaji.
Këta ullinjë ndodhen në fshatin Shtyllas, Komuna Levan, Fier. Çmimi 10 miljon lek të vjetra
Të interesuarit të kontaktojnë në adresën:  kerkojndihme@yahoo.com

Cel: 0682666140
Gjendja
E re
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Fierit
Qyteti / Zona
Levan
Adresa
Komuna Levan, Fier
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1278 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Lek/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Fierit, Levan, Komuna Levan, Fier) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj