OKAZION

95.00 €
Nr. Referencës
RF870633
Titulli i njoftimit
OKAZION
Përshkrim

Zona/Rruga : Mezez Koder ,Prane Top CHannel

OKAZION !!!
Shitet 1000 m2 toke ne Mezez Koder 300 metra larg nga zyrat e Top ChanneL , perballe karburant BOLV OIL. Toka eshte me dokumenta te rregullta .Cmimi okazion 95euro/m2 i diskutueshem , duke pasur parasysh qe ne kte zone tokat vitet e fundit jan shitur me 100-150 Euro/m2. Per te krijuar nje ide ku ndodhet toka keni te bashkangjitur foto si me poshte. Cel. 0665548892.

Gjendja
E re
Informacione shtesë
Sipërfaqja
1000 Metra
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Mezes
Adresa
MEZEZ KODER
Kodi postar
1001
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1743 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Mezes, MEZEZ KODER, 1001) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj