Shitet dyqan+aktivitet

100.00 €
Nr. Referencës
RF115294
Titulli i njoftimit
Shitet dyqan+aktivitet
Përshkrim
Dyqani 55m2 , aktivitet ushqimore +fruta perime, i pajisur me t gjithe dokumentacionin e nevojshem.
Gjendja
E re
Informacione shtesë
Sipërfaqja
55 Metra
Ndërtuar
2009
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Vlores
Qyteti / Zona
Vlorë
Adresa
Lagja Pavaresia , rruga Gjergj Araniti
  • Vlerësimi i tanishëm: 3
  • Votimi total: 2
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
 • vendose ne harte njoftimin

  Persh.Vendose ne harte njoftimin e biznesit tuaj qe te kuptoj ne c'zone ndodhet ky objekt.
  Gjithashtu nje nr kontakti ju lutem
  turi / 29.03.2017 08:30
 • ...

  dyqani ndodhet te rruga e cipajve , me poshte Hotel Martinin, perballe me Kei Kafe, nr kontakti 0695236140
  ilir ndreu / 29.03.2017 10:28
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Vlores, Vlorë, Lagja Pavaresia , rruga Gjergj Araniti) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj