Zogu i Zi, apartament 92 m2 + 52 m2 vrd. 1+1, mund te organizohet dhe si 2+1.

Nr. Referencës
RF563424
Titulli i njoftimit
Zogu i Zi, apartament 92 m2 + 52 m2 vrd. 1+1, mund te organizohet dhe si 2+1.
Përshkrim
Ndertese e re e perfunduar dhe shume moderne me akses ne te gjitha drejtimet si ne hyrje dhe ne dalje te qytetit.

Perbehet nga : 1 dhome + 1(gatimi +ngrenie+ndenje)+ banjo, me nje verand prej 52m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nderteses.

Ne marrim persiper qe veranden ta kthejme ne nje ambient te banueshem, brenda cmimit te ofruar.

I PAJISUR ME CERTIFIKATE PRONESIE!

PER ME SHUME INFORMACION KONTAKTONI :

Mob: +355 68 20 56 356; 

e-mail: imobiliare@pespagroup.com/imobiliare
Gjendja
E re
Vëndndodhja
Adresa
rreth-rrotullimi i Zogut te Zi
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2299 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , rreth-rrotullimi i Zogut te Zi) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj