Vlore, ne shitje apartament 2+1, 131.25 m2, me dy banjo, kati 4. I pajisur me Certifikate Pronesie

Nr. Referencës
RF680805
Titulli i njoftimit
Vlore, ne shitje apartament 2+1, 131.25 m2, me dy banjo, kati 4. I pajisur me Certifikate Pronesie
Përshkrim
Apartament i ri  te Kalaja ne Vlore me sip. 131.25m2, kati 4.

2+1 me 2 banjo. me pamje nga deti dhe me orientim nga Radhima, pjese e nje prej ndertimeve me te fundit dhe me te vecanta te kesaj zone turistike te qytetit te Vlores. 

Ky objekt eshte i perfunduar si dhe i pajisur me Certifikate Pronesie.

Pallati eshte ne nje zone turistike, me godina banimi, vila, restorante, hotele. Prane pallatit ka rezidenca qeveritare, ndodhet kompleksi turistik Liro dhe objekte te tjera argetimi. 

Pallati ndodhet buze rruges qe lidh Vloren me Orikumin.

Info kontakti:

Cel: +355 68 20 56 356 

E-mail: imobiliare@pespagroup.com
Gjendja
E re
Vëndndodhja
Adresa
Uji i Ftohte
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Votimi total: 1
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2582 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , Uji i Ftohte) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj