Super oferte, mbrapa hotel Rolandit

52,000.00 €
Nr. Referencës
RF142791
Titulli i njoftimit
Super oferte, mbrapa hotel Rolandit
Përshkrim
Shitet apartament i ri mbrapa hotel Rolandit, ne zonen e Astirit.
Cmimi okazion 420 euro/m2,
Apartamenti eshte 2+1 me 2 tualet, siperfaqe totale 124 m2.
Orjentimi soxhorno veri, dhomat e gjumit komplet Jug perendim. kati i 8.
Pllakat nuk jane shtruar, per ti lene klientit mundesi zgjedhje. 
Vetem 3 min nga hotel Roland.
Per me teper kontaktoni ne nr 069 37 47 971
Gjendja
E re
Informacione shtesë
Numri i kateve
8
Sipërfaqja
124 Metra
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Tiranë
Adresa
Mbrapa hotel Rolandit, ne zonen e Astirit
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1708 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Tiranë, Mbrapa hotel Rolandit, ne zonen e Astirit) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj