Shitet banese me hipoteke + peshqesh gomone Zander BD270P

25,000.00 €
Nr. Referencës
RF703047
Titulli i njoftimit
Shitet banese me hipoteke + peshqesh gomone Zander BD270P
Përshkrim
Shitet banese 1+1+ballkon me tend djelli, 77 metra katror, me hipoteke + peshqesh gomone Zander BD270P. Banesa ndodhet tek Mali i Robit, rruga Skenderbeu, afer Hotelit ''Onufri''. Pallati esht 4 kate, ndertim i vitit 2008, ne nje zone te qete dhe me gjelbrim, ne afersi ka restorante, dyqane dhe farmaci. Banesa eshte ne kate te trete, eshte e pajisur me te gjitha mobiljet, kondicioner dhe makine larese. Gomonja esht me dysheme alumini, me gjatesi 270 cm dhe gjeresi 151.
Gjendja
E re
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Durresit
Qyteti / Zona
Durrës
Adresa
Mali i Robit
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1212 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Durresit, Durrës, Mali i Robit) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj