Shitet Apartament1+1, Sip 77m2.(Tek RR.Dritan Hoxha)

52,000.00 €
Nr. Referencës
RF331230
Titulli i njoftimit
Shitet Apartament1+1, Sip 77m2.(Tek RR.Dritan Hoxha)
Përshkrim
Shitet Apartament 1+1 ne : Rr. ” Dritan Hoxha “ Tirane, Pallati ku eshte banka Intesa San Paolo , Pallat i Ri , Kati II .
Sip 77 m2, perberja 1 Kuzhine ,1 dhome gjumi, 1 banjo , 1 ballk, aktualisht perdoret si Zyre ( eshte e mobiluar si zyre) 
Cmimi: 52.000 €

Kontakto
E-mail: luanskendo@live.com
Tel. : 04 2252935
Cel. : 0682072430
Gjendja
E përdorur
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2425 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj