Shitet apartament 2+1 Tek St, Trenit

100,000.00 €
Nr. Referencës
RF181901
Titulli i njoftimit
Shitet apartament 2+1 Tek St, Trenit
Përshkrim
Shitet apartament 2+1 ne afersi te stacionit te trenit,
Apartamenti ka nje siperfaqe totali 110 m2, ndodhet ne katin e 4.
Orjentim Jug-Perendim.
Me dokumentacion te rregullt.
Vlera e apartamentit 100 000 euro, i Diskutueshem.
Per me teper kontaktoni ne nr 069 37 47 971
Gjendja
E përdorur
Informacione shtesë
Numri i kateve
4
Sipërfaqja
110 Metra
Vëndndodhja
Adresa
Afer stacionit te trenit
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 888 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , Afer stacionit te trenit) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj