Shitet Apartament 2+1 tek Piazza

138,000.00 €
Nr. Referencës
RF196287
Titulli i njoftimit
Shitet Apartament 2+1 tek Piazza
Përshkrim
Shitet Apartament 2+1 tek Piazza. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te, me siperfaqe 88m2. Apartamenti ka pamjen nga Piazza. Cmimi eshte 138000 € i diskutuar vetem per te interesuarit. E mobiluar ne menyre moderne.

Per me teper informacion kontaktoni Nr: 069 37 47 971
Gjendja
E përdorur
Informacione shtesë
Numri i kateve
3
Sipërfaqja
88 Metra
Vëndndodhja
Adresa
Tek Piazza
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 957 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , Tek Piazza) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj