Shitet apartament 2+1 Perball kodres se Diellit

73,000.00 $
Nr. Referencës
RF105966
Titulli i njoftimit
Shitet apartament 2+1 Perball kodres se Diellit
Përshkrim
Shitet apartament ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, perball kompleksit "Kodra e Djellit".
Apartamenti ka tipologji 2+1, planimetri shume funksionale, me siperfaqe totale 99 m2, siperfaqe e brendshme 91 m2.
Orjentimi eshte komplekt Jug-Lindje.
Prona eshte e pajisur me te gjithe dokumentacionin e nevojshem(Certifikate pronesie, hipoteke).
Per me teper kontaktoni ne nr 069 37 47 971
Gjendja
E përdorur
Informacione shtesë
Numri i kateve
3
Sipërfaqja
99 Metra
Vëndndodhja
Adresa
Rruga Rrapo Hekali
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1364 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
$/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , Rruga Rrapo Hekali) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj