SHITET Apartament 2+1 ne qender te Shkodres

47,000.00 €
Nr. Referencës
RF783900
Titulli i njoftimit
SHITET Apartament 2+1 ne qender te Shkodres
Përshkrim
Vendodhja: tek kryqezimi i ish-deges,ne Sarreq dhe eshte i pozicionuar ne katin e III-te te nderteses (pallat i vjeter) me nje siperfaqe prej 85m².
Apartamenti perbehet nga:
-dhome gjumi matrimoniale
-dhome gjumi teke
-banjo (me dush)
-ballkon i bollshem i mbyllur (ne perdorim per kuzhinen)
-sallon i madh (ne perdorim si dhome ndenje + dhome ngrenieje)
Apartamenti eshte ne gjendje teper te mire, i mobiluar me te gjithe paisjet e nevojshme te stilit modern per nje jete komode, i pajisur me kondicioner por gjithashtu ofron mundesi edhe per ngrohje me dru (ne deshire te klientit)
Dyshemeja e shtruar me pllake dhe dyert druri.
Ofron nje cmim te arsyeshem dhe konkurues ne treg (mund te blihet me gjithe mobiljet ose bosh)
Gjendja
E përdorur
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Shkodres
Qyteti / Zona
Shkoder
Adresa
Shkoder
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1686 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Shkodres, Shkoder, Shkoder) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj